MARKI

 

JAMES HARVEST SPORTSWEAR

James Harvest Sportswear to klasyczna odzież reklamowa inspirowana ponadczasowym stylem „American College”. Zaprojektowana z dbałością o najmniejszy detal z wykorzystaniem najlepszych materiałów ma na celu wspierać wizerunek i komunikacje marketingową firm, które stawiają jakość na pierwszym miejscu.

Marka istnieje od ponad 30 lat, w Polsce jest obecna od 2000 roku.

ZOBACZ ASORTYMENT


PRINTER ACTIVE WEAR

Marka Printer to uproszczona koncepcja marki James Harvest Sportswear. Marka składa się z trzech linii: Printer Essentials, Printer Red oraz Printer Prime.

Linia Essentials umożliwia skompletowanie kompleksowego zestawu ubrań promocyjnych w podstawowych i popularnych kolorach. Linia Red to odzież skupiającą się na firmach potrzebujących dużych nakładów odzieży w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie.

Printer Prime Prime to nowa ekologiczna, dwukolorowa linia marki Printer składająca się wyłącznie z materiałów organicznych (bawełna) i z recyklingu (poliester) w kompostowalnym opakowaniu. Produkcja linii Printer Prime jest bardzo wydajna, zużywa jak najmniej wody oraz emituje w niewielkim stopniu dwutlenek węgla.

ZOBACZ ASORTYMENT


COTTOVER

Cottover to szeroki zakres odzieży reklamowej, ekologicznej na każdym etapie cyklu życia produktu. Marka posiada liczne, prestiżowe i wiarygodne certyfikaty potwierdzające zrównoważone podejście do mody. Każdy produkt jest certyfikowany przez Global Organic Textile Standard, Fairtrade i OEKO-TEX.

ZOBACZ ASORTYMENT


J.HARVEST&FROST

Koncepcja biznesowej odzieży J.Harvest & Frost powstała z miłości do gatunkowych, dobrze skrojonych, eleganckich ubrań. Marka powstała w wyniku współpracy James Harvest Sportswear ze znaną z krawiectwa na miarę, skandynawską marką Frost. Głównym założeniem jest, aby ubrania biznesowe były wyszukane i praktyczne jednocześnie, aby doskonale służyły w każdym momencie dnia, zarówno w pracy, jak i na wieczornym spotkaniu ze znajomymi.

J.Harvest & Frost jest jedyną na polskim rynku artykułów reklamowych marką oferującą kompleksową ofertę koszul biznesowych.

ZOBACZ ASORTYMENT


D.A.D. SPORTSWEAR

D.A.D Sportswear to marka najwyższej jakości, szwedzkiej odzieży sportowej. Produkty od wielu lat służą do ubierania teamów żeglarskich. Marka w latach 2013-2019 była oficjalnym partnerem Polskiego Związku Żeglarskiego.

ZOBACZ ASORTYMENT


PROJOB WORKWEAR

Projob to innowacyjna odzież robocza o najwyższym standardzie przywiązująca dużą wagę do funkcjonalności, wygody i ergonomiki. Marka wykorzystuje w produkcji najtrwalsze dostępne materiały oraz testuje je pod względem wytrzymałości bardzo skrupulatnie i rygorystycznie.

Linia Projob Prio jest uproszczoną koncepcją ubrań ochronnych zawierająca podstawowy asortyment w najpopularniejszych kolorach.

ZOBACZ ASORTYMENT


DERBY OF SWEDEN

Koncepcja Derby of Sweden Bags obejmuje szeroki wybór kolorystyczny toreb i plecaków, duże stany magazynowe, przystosowanie produktów do znakowania oraz bardzo przystępne ceny. Asortyment marki Derby of Sweden został podzielony na serię Sports, Prestige, Cooler, Sky, Spirit oraz Melange.

ZOBACZ ASORTYMENT


SAGAFORM, BYON, VAKINME, VICTORIAN

Koncept marki Sagaform - A way of living składa się z kilku unikalnych i silnych marek z kategorii "Wyposażenie wnętrz". Sagaform, ByOn, Victorian, Vakinme oraz Bagsfirst to szeroki zakres asortymentu łączącego estetykę z funkcjonalnością oraz klasyki z nowoczesnym designem, są wyjątkowe i przykuwające wzrok.

Jedna koncepcja, pięć wyjątkowych marek oraz tysiące możliwości.

ZOBACZ ASORTYMENT


CUTTER&BUCK

Cutter & Buck to nowa na rynku marka mająca fundamenty w golfie, ponieważ wspólna gra to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów zarówno biznesowych, jak i towarzyskich. Szczególnie w tego typu spotkaniach aktywne osoby nie chcą tracić praktyczności stroju na rzecz estetyki i odwrotnie.

Cutter & Buck łączy w sobie odzież sportową z codzienną, ale w taki sposób, że nie traci ona swojego uroku, szyku i funkcjonalności. Klasyczne kroje objawiają się w szerokim wyborze koszulek polo, które są podstawą stroju golfowego.

ZOBACZ ASORTYMENT