AKTUALNOŚCI
Webinar

Webinar Odpowiedzialna Moda z Katarzyną Zajączkowską

  • 2 Czerwca 2022

Zbuduj z nami bardziej odpowiedzialną relację z ubraniami zarówno w biznesie, jak i w życiu codziennym. Weź udział w webinarze poświęconemu odpowiedzialnej modzie 7 czerwca 2022 o godzinie 10:00.

Webinar poprowadzi Katarzyna Zajączkowska, autorka książki "Odpowiedzialna moda" oraz podcastu o tym samym tytule. Z wykształcenia projektantka i ekonomistka, wykładowczyni w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru, z kilkunastoletnim doświadczeniem w największych firmach odzieżowych w Polsce.

Zajmuje się wspieraniem branży mody w obszarze zrównoważonego rozwoju, skupiając się na innowacyjnych rozwiązaniach wokół mody cyrkularnej. Prowadzi warsztaty, wykłady i webinaria dla firm i organizacji.

Podczas webinaru Katarzyna Zajączkowska m.in.:

  • omówi ekonomiczne, ekologiczne, społeczne i kulturowe aspekty mody
  • przybliży uczestnikom ukryte koszty fast fashion, kulisy branży i znaczenia naszych odzieżowych wyborów
  • podzieli się sposobami na budowanie świadomości i bardziej odpowiedzialnej relacji z ubraniami
  • przybliży kluczowe materiały i certyfiakty GOTS, FairTrade i Nordic Swan Label
  • opowie o języku korzyści, którym warto komunikować ekologiczne rozwiązania (bez wpędzania klientów w poczucie winy i pogłębianie lęku klimatycznego)

Po webinarze będzie czas na zadawanie pytań do Katarzyny Zajączkowskiej oraz organizatora webinaru marki Cottover.

Webinar jest darmowy, ale liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorem wydarzenia jest marka odzieży biznesowej Cottover.

Podczas wydarzenia rozdamy 10 pakietów CSR od marki Cottover składające się m.in. z książki Katarzyny Zajączkowskiej „Odpowiedzialna Moda” z dedykacją.

Odpowiedzialna moda dotyczy również biznesu. Dołącz do nas, zarejestruj się na wydarzenie!