AKTUALNOŚCI
komunikat

Aktualna sytuacja związana z zagrożeniem SARS-COVID19

  • 16 marzec 2020

Drodzy Partnerzy,

Pragniemy poinformować, że Texet Poland pracuje zgodnie z dotychczasowymi zasadami, a magazyn w Poznaniu w godz. 8-16 wysyła i wydaje wszystkie zamówione towary w ustalonym terminie. Dostawy towarów z magazynów zlokalizowanych poza granicami naszego kraju, ze względu na wprowadzone kontrole mogą być nieco opóźnione.

Równocześnie z naszego biura handlowego w Szanghaju otrzymaliśmy uspokajające informacje. Dynamika zachorowań w Chinach gwałtownie spada. W rejonie Szanghaju, w zeszłym tygodniu zachorowała zaledwie jedna osoba, a spośród 338 wcześniejszych zachorowań aż 298 już zakończyło się wyzdrowieniem. Teraz to łóżka w szpitalach czekają na pacjentów, a nie jak poprzednio pacjenci na łóżka. 90% fabryk obecnie podjęło produkcję, a opóźnienia w dostawach szacuje się maks. na 2-4 tygodni. Wszystko wskazuje więc na to, że tam gdzie problem się rozpoczął, tam wkrótce zostanie zakończony.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie. Jesteśmy przekonani, że razem szybko powrócimy do normalnej, stabilnej i owocnej współpracy.


W imieniu Texet Team,

podpisy