AKTUALNOŚCI
online meeting

Zaproś klienta na wirtualną prezentację produktową! Nowa usługa Texet Poland - Online Meeting, czyli wirtualna prezentacja

  • 2 Lipca 2020

Drodzy Partnerzy,

Przez inicjatywę Online Meeting umożliwiamy spotkania agencjom reklamowym z klientami obawiającymi się spotkań twarzą w twarz ze względu na pandemię. Szanując ich decyzję i w trosce o bezpieczeństwo oraz komfort wszystkich stron, stworzyliśmy formułę prezentacji wirtualnej.

Dzięki usłudze Online Meeting Twoi klienci będą mogli otrzymać niezbędne informacje odnośnie produktów oraz zadać nurtujące pytania bez wychodzenia z domu/biura, oraz bez tracenia czasu na dojazd na spotkanie. Wirtualne prezentacje prowadzi nasz przedstawiciel handlowy w Showroomie Texet Poland, natomiast spotkanie odbywa się w powszechnie dostępnej, darmowej aplikacji do wideo-rozmów.

Nic nie zastąpi prezentacji biznesowej z klientem w jednej i tej samej lokalizacji, ale sądzimy, że wirtualna prezentacja w połączeniu z wcześniejszym przesłaniem sampli spełni swoje zadanie i oczekiwania Państwa klientów.


Więcej informacji oraz możliwość rezerwacji terminu znajdziesz na stronie Texet - Online Meeting.