AKTUALNOŚCI
WIOSNA LATO 2019

Zapowiedzi na sezon Wiosna/Lato 2019

  • 5 listopad 2018

Rok 2019 dla marek James Harvest oraz Printer to przede wszystkim nowe modele koszulek Polo.

Po wielu latach, bestsellerowe modele marki James Harvest, Morton Heights & Semora oraz Eagle & Albatross, odchodzą na „odzieżową emeryturę” (czyli wyprzedaż). Zastąpią je, ich ulepszone wersje - Neptun oraz Sunset. Nowe polo będą dostępne w 3 wariantach: męski, męski dopasowany oraz damski. Koszulki będą służyć długi czas, ponieważ przez zanurzenie w enzymatycznym środku piorącym nie skurczą się nawet po wielu praniach.

W marce Printer, nowość w koszulkach polo to lżejsza wersja popularnego Surf’a RSX. Surf Light RSX będzie dostępny w wersji męskiej i damskiej oraz w standardowych, dla kolekcji Printer Essentials, rozmiarach i kolorystyce.

Poza koszulkami polo, niewątpliwym przebojem będzie poszerzenie sportowych koszulek Run o wersję dziecięcą. Run Junior z linii Printer Red Flag będzie dostępny w dwóch rozmiarach: 110/120 oraz 150/160. Kolorystyka nie będzie odbiegać od pierwowzoru.

Pozostałe nowości to m.in. koszule z mieszanki bawełny i poliestru, czapki z daszkiem w stylu Vintage w marce James Harvest oraz T-shirt 140 g/m2 w Printerze.


WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI