AKTUALNOŚCI
Współpraca JHS & Williams

Marka James Harvest Sportswear nawiązała współpracę partnerską z zespołem Formuły 1 - Williams Racing

  • 7 luty 2019

James Harvest Sportswear połączył siły z Williams Racing, aby wspólnie wnieść modny styl odzieży rekreacyjnej do Formuły 1 w obecnym sezonie 2019. James Harvest Sportswear jest teraz oficjalnym dostawcą Williams Racing.

Prezes firmy Texet Benelux, Tom Van Heffen odniósł się do tego wydarzenia w następujący sposób:

„Sporty samochodowe od wielu lat były częścią DNA marki James Harvest Sportswear, dlatego szansa współpracy z jednym z największych zespołów Formuły 1 to spełnienie marzeń przez które przechodzą mi ciarki po plecach.”

Dla Texet Poland jest to niezwykłe wydarzenie z powodu naszego rodaka Roberta Kubicy, który jest kierowcą wyścigowym zespołu Williams Racing na sezon 2019. Jesteśmy niebywale dumni z możliwości wspierania zarówno zespołu Formuły 1, jak i wybitnego polskiego kierowcy.

Na mocy porozumienia James Harvest Sportswear stał się oficjalnym dostawcą odzieży wyjazdowej na sezon 2019 dla personelu zespołu Williams Racing.

Zastępca szefa zespołu Williams Racing - Claire Williams oznajmiła:

„Jest nam miło powitać u siebie James Harvest Sportswear. W ciągu roku, nasz zespół mocno eksploatuje ubrania ze względu na liczne podróże związane z Grand Prix na całym świecie.”

James Harvest Sportswear dostarczy odzież do całego personelu Williams Racing podróżujących na wyścigi Formuły 1.

Menedżer ds. Marketingu marki James Harvest Sportswear, Fredrik Johansson dodał:

„Jesteśmy zachwyceni faktem współpracy z renomowaną marką Williams. Nie możemy się doczekać, aby rozpowszechnić świadomość marki James Harvest Sportswear na świecie korzystając z rozgłosu zespołu Williams Racing i Formuły 1.”

Sezon Formuły 1 rozpocznie się od Australijskiego Grand Prix w Melbourne w marcu.


WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI