AKTUALNOŚCI
Nowości na sezon Jesień/Zima 2018 już w ofercie

  • 2 wrzesień 2018

Nowości na sezon jesienno-zimowy są wyjątkowo liczne w tym roku. Kilka zasłużonych produktów spotkało swoich następców oraz kilka nowości rozszerzyło dotychczasową ofertę.

Z pierwszej grupy nowości, powoli na emeryturę odchodzi bestsellerowy polar Lancaster (damski odpowiednik Sarasota) oraz również wieloletni hit – softshell Snyder (damski odpowiednik Savannah). Następcy, odpowiednio Lockwood (Lockwood Lady) i Myers (Myers Lady), wykonano z jeszcze lepszych materiałów, są odporniejsze oraz nowoczesne. Produkty są dostępne w 3 kolorach, czarnym, granatowym oraz niebieskim w rozmiarach S-3XL w męskim kroju i XS-2XL w damskim.

Pozostałe nowości to kamizelki, które powstały na bazie kurtek Trial oraz Deer Ridge, kurtka Expedition (Expedition Lady) i polar Miles (Miles Lady). Trial Vest (Trial Vest Lady) oraz Deer Ridge Vest (Deer Ridge Lady), choć należą do nowego asortymentu, to produkty znane i sprawdzone ze względu na pierwowzory. Warto nadmienić, że pierwszy z nich posiada możliwość dobrania pullerów zamka, aby lepiej odzwierciedlały identyfikację wizualną firmy, natomiast drugi model można bez problemu, zwinąć i spakować do wewnętrznej kieszeni. Reszta nowości to Expedition, lekki softshell z możliwością dobrania pullerów, oraz Miles, gładki polar z materiału „Waffle-Knitted” dla maksymalnej izolacji i odprowadzania wilgoci. Kolorystyka wymienionych produktów to 7 kolorów typowych dla marki Printer Essentials modeli Trial Vest oraz Expedition, czarny, granatowy i niebieski w modelu Miles oraz czarny i granatowy w Deer Ridge Vest.

Wszystkie nowości zobaczysz w katalogu Jackets & Fleece 2018 dostępne TUTAJ.


WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI