AKTUALNOŚCI
Zobacz nowości na 2019

  • 31 Stycznia 2019

Zapowiadane nowości na 2019 rok są już widoczne na stronach marek należących do naszej oferty oraz w sklepie B2B - Texet-Online.

Najważniejsze nowości to następcy wieloletnich bestsellerów w kategorii koszulki Polo, Morton Heights/Semora oraz Eagle/Birdie, kolejno modele Neptune i Sunset. Znaczącą różnicą od pierwowzoru jest to, że oba modele są dostępne nie tylko w wersji męskiej i damskiej, ale również taliowanej męskej - Modern Fit. Ponadto kolorystyka została dostosowana do panujących trendów w odzieży reklamowej.

Poza tym w marce James Harvest Sportswear pojawił się nowy model koszul - Burlingham, koszula w stylu oksfordzim wykonany z mieszanki bawełny i poliestru w bardzo atrakcyjej cenie, oraz akcesoria takie jak czapka z daszkiem, torba weekendowa, breloczek czy miejsce do przechowywania kart debetowych/kredytowych.

W innym markach, Printer Essentials wzbogacił swój asortyment o Polo Surf Light RSX oraz o T-shirt Light RSX. Oba modele są dostępne w wersji damskiej i męskiej oraz są odpowiednikami Surf RSX i Heavy RSX, tylko lżejszymi i w korzystniejszej cenie.

Z innych nowości, w marce eleganckich koszul - J.Harvest & Frost, powstało kilka ciekawych produktów m.in. Indigo Bow 33,Purple Bow 141 oraz Red Bow 29, natomiast w marce Printer Red Flag, T-shirt poliestrowy RUN zyskał wersję dziecięcą.

Wszystkie nowości zobaczysz w katalogach, które dostępne są poniżej, ceny i stany magazynowe dostępne są w sklepie B2B przeznaczonych dla Agencji Reklamowych i pośredników - TEXET-ONLINE.

JAMES HARVEST SPORTSWEAR KATALOG 2019 DO POBRANIA

PRINTER ACTIVE WEAR KATALOG 2019 DO POBRANIA
WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI